ما یه تیم هستیم که با کلی شوق و انگیزه دورهم جمع شدیم تا بتونیم خدمات متفاوتی رو در زمینه وب به مشتریان ارائه بدیم. ضمن اینکه عاشق کارمون هستیم، به شدت عاشق فراگیری هم هستیم. تو کاری که مدعی انجام اون هستیم همیشه سعی میکنیم کیفیت، رضایت و سرعت عمل مشتری رو به همراه داشته باشیم.

1517540

هدف ما

هدف ما در شاران وب ارائه خدمات وب، از جمله: ارائه دامنه و هاست با کیفیت، طراحی سایت و در انتها خدمات گسترده دیجیتال مارکتینگ می‌باشد.

امیدواریم در این امر بتوانیم موفق باشیم و رضایت مشتریان را کسب نمائیم.

رویای ما

رویایِ ما تبدیل شدن به هلدینگ صنعت IT در کشور می‌باشد تا بتوانیم خدمات متنوعی را در صنعت IT ارائه دهیم و همچنین بتوانیم همکاران زیادی را جذب نماییم. در نتیجه یک هلدینگ با حداقل 500 نفر پرسنل مستقیم در رویای اولمان باشیم.

پشتیبانی آنلاین

خدمات متفاوتی را با شاران وب تجربه کنید.

کارشناسان پشتیبانی در هر ساعت از شبانه روز از طریق ارسال تیکت آماده پاسخگویی به سوالات شما می‌باشند. لازم بذکر است در صورت نیاز به پشتیبانی تلفنی در ساعات کاری، با شماره 05137681555 تماس حاصل فرمایید.

گارانتی بازگشت وجه

رضایت مشتری برای شاران وب اهمیت بالایی دارد. و به همین دلیل ما گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت را برای مشتریان فراهم کرده‌ایم.

هر کدام از خدماتی که ارائه میدهیم قوانین خودش را دارد که معمولا در آن بخش اشاره شده است. لازم بذکر است در خدماتی که در حال حاضر شاران وب ارائه میدهد، فقط خرید دامنه، شامل گارانتی بازگشت وجه نمی‌شود.

خدمات متفاوتی را با شاران وب تجربه کنید

کارشناسان پشتیبانی شاران وب در هر ساعت از شبانه روز، از طریق ارسال تیکت آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.